88843552 21 (98)+
office@iranchessboxing.ir
تهران ،جنب درب اصلی ورزشگاه شیرودی
با ما در ارتباط باشید
اصفهان میزبان اولین دوره لیگ کشوری بوکش شطرنج

اصفهان میزبان اولین دوره لیگ کشوری بوکش شطرنج

📌اصفهان میزبان اولین دوره لیگ کشوری بوکش شطرنج

رئیس کمیته بوکس شطرنج استان اصفهان خبر داد؛

میزبانی اولین دوره لیگ کشوری بوکس شطرنج با عنوان «بازی های شجاعت»

رئیس کمیته بوکس شطرنج استان گفت: در صورت موافقت رئیس کمیته بوکس شطرنج جمهوری اسلامی ایران ، استان اصفهان آمادگی میزبانی اولین دوره لیگ کشوری با عنوان( بازی های شجاعت) را دارد.

به گزارش روابط عمومی کمیته بوکس شطرنج جمهوری اسلامی ایران ، محمد قربانی، رئیس کمیته بوکس شطرنج استان اصفهان و دبیر کل کشور درگفت‌وگو با روابط عمومی اظهار داشت: علاوه بر میزبانی لیگ کشوری در صدد هستیم با هماهنگی هیات انجمن های ورزشی های رزمی مسابقات سوپرفایت به صورت تک بازی برگزار کنیم.

همچنین از دیگر برنامه های پیش رو برگزاری دوره های آموزشی شطرنج به مربیان هست که بتوانند این رشته ورزشی را به صورت اصولی به هنرجویان خود آموزش دهند.

وی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارکه فجر به ورزشکاران و بوکس شطرنج کاران، افزود: امیدواریم استقبال گرم ورزشکاران از این رشته ورزشی و در ادامه برگزاری مسابقات استانی/ ملی و بین المللی و جهانی موجب اعتلای روزافزون هنر بوکس شطرنج در میان آینده‌سازان ایران شود.

قربانی بیان داشت: اساس برگزاری رویدادها و مسابقات، زمینه‌سازی برای شناخت، رشد و تعالی و حرکت در مسیر به ظهوررساندن استعدادها و شکوفایی آنها می باشد.

رئیس کمیته بوکس شطرنج استان اصفهان تصریح کرد: برگزاری مسابقات تحت عنوان های مختلف، در راستای تحقق بخشی از اهداف کمیته بوکس شطرنج کشور و رویکردهای تحول‌آفرین در تربیت قهرمانان برگزار می‌شود.

وی ورزش بوکس شطرنج را ورزشی زیبا و مهیج دانست و تأکید کرد: می‌بایست در این زمینه، با نگاهی ویژه به هنرجویان، زمینۀ بروز و ظهور استعدادهای آنان را فراهم کرد.

قربانی ادامه داد: در این رشته ورزشی هنرجو علاوه بر پرورش جسم همزمان ذهن خود را نیز تقویت میکند به معنای دیگر شعار قویترین باهوشترین را به منصه ظهور برساند.

خبرنگار:#علیرضا_زجاجی

📍روابط عمومی کمیته بوکس شطرنج جمهوری اسلامی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*