88843552 21 (98)+
office@iranchessboxing.ir
تهران ،جنب درب اصلی ورزشگاه شیرودی
با ما در ارتباط باشید
جلسه اعزام تیم بوکس شطرنج جمهوری اسلامی ایران به مسابقات جهانی روسیه

بوکس شطرنج ایران در راه روسیه

بوکس شطرنج ایران در راه روسیه

جلسه رئیس کمیته بوکس شطرنج فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با رئیس این فدراسیون در خصوص اعزام تیم بوکس شطرنج ایران به مسابقات جهانی روسیه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فدارسیون انجمن های ورزش های رزمی ، مهندس بهتری، رئیس فدراسیون در این جلسه با قبول درخواست کمیته بوکس شطرنج، اعلام کرد: مجوز اعزام تیم بوکس شطرنج ایران به مسابقات جهانی روسیه در آذر ماه سال جاری از شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان گرفته می شود.
در ادامه فریدون پویا، رئیس کمیته بوکس شطرنج، گزارشی از برنامه های اجرا شده در فدراسیون و فرایند اتوماسیون اداری برای تسریع در روند امور و گردش نامه ها ارائه کرد و از راه اندازی پرتال ساخته شده در سایت فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی تقدیر و تشکر نمود.
دبیرکل فدراسیون جهانی بوکس شطرنج در ادامه این جلسه اظهار داشت: با توجه به نرم افزار خریداری شده از سوی فدراسیون که روی سایت می باشد قرار شد که دوره های آنلاین داوری و مربیگری و آزمون های فنی کمیته بوکس شطرنج از این طریق صورت پذیرد.

📍در این نشست همچنین استاد محمد حسین قنبرپور (دارای مدرک مربیگری دو ستاره بین المللی بوکس) به عنوان رئیس کمیته استعدادیابی کمیته بوکس شطرنج جمهوری اسلامی ایران منصوب گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*