88843552 21 (98)+
office@iranchessboxing.ir
تهران ،جنب درب اصلی ورزشگاه شیرودی
با ما در ارتباط باشید
مسابقات جهانی بوکس شطرنج در جزیره زیبای کیش

مسابقات جهانی بوکس شطرنج در جزیره زیبای کیش

به گفته روابط عمومی کمیته بوکس شطرنج جمهوری اسلامی ایران امروز جلسه ای با حضور ریاست محترم فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی جناب آقای مهندس بهتری و رییس کمیته بوکس شطرنج ایران جناب آقای فریدون پویا و رییس محترم هیات انجمن های ورزش های رزمی کیش جناب آقای احمد پاک نهاد با مسئولین موسسه ورزشی و تفریحات سالم کیش با موضوع مسابقات جهانی برگزار گردید.

در این جلسه مقرر شد مسابقات جهانی بوکس شطرنج به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با نام جام سردار شهید سلیمانی در جزیره زیبای کیش برگزار گردد .

در این جلسه قرار شد رییس محترم فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با وزارت ورزش و جوانان جهت گرفتن مجوزهای لازم مکاتبه نماید.

جناب آقای نجف پور مدیر امور ورزشی موسسه ورزشی و تفریحات سالم کیش عنوان کرد که موسسه ورزشی کیش حمایت خود را اعلام می نماید تا این مسابقات جهانی به صورت کاملا حرفه ای و بین المللی برگزار گردد .

در نهایت مقرر گردید بعد از مجوز شورای برون مرزی از وزارت ورزش و جوانان تفاهم نامه ای در این خصوص بین فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی و موسسه ورزشی و تفریحات سالم کیش صورت پذیرد و در آن شرح مسئولیت ها و امکانات برای برگزاری بهتر این رویداد جهانی انجام پذیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*