دیدار نوروزی انجمن با رئیس فدراسیون ورزش های همگانی

  • ارسال شده در تاریخ : 18-01-1394, 00:59
  • توسط: Admin
  • نظرات : 0
  • موضوع: خبرها

دکتر علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی در دیدار نوروزی با رییس و اعضای هیات رییسه انجمن ورزشهای تفریحی گفت؛ موافق برگزاری جشنواره ورزشهای تفریحی بوده و از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزشهای تفریحی، مهارتهای فردی ونمایشی در ابتدای جلسه نوروزی رییس و اعضای هیات رییسه انجمن که صبح روز سه شنبه هیجدهم فروردین در دفتر رییس فدراسیون ورزشهای همگانی برگزارشد دکتر طالب رجب پور رییس انجمن ضمن بیان ویژگی های این دیدار در آستانه ولادت حضرت زهرای مرضیه سلام ا...علیها و قدردانی از رییس فدراسیون در اختصاص زمان دیدار با ارایه گزارشی از برنامه های سال گذشته کمیته های انجمن در خصوص برنامه های اجرایی آنها برای سال جاری گفت؛

انجمن برگزاری اولین جشنواره ورزشهای تفریحی را با حضورکمیته های تحت پوشش همراه با برنامه های متنوع محلی را در دستورکار خود دارد که برای اجرای آن نیاز به موافقت رییس فدراسیون دارد،


رییس انجمن ورزشهای تفریحی گفت؛ تقویم سال جاری این انجمن که هم اکنون در فدراسیون هست شتابزده تهیه شده و لازم است در آن بازنگری صورت بگیرد و چنانچه ریاست محترم فدراسیون صلاح بدانند در این بازنگری به مقوله آموزش اعم ازمربیگری و داوری توسط کمیته های تحت پوشش انجمن توجه شود و تقویم مسابقاتی بیشتر بصورت منطقه ای تدوین و نهایتا به یک مسابقه کشوری ختم گردد.

دکتر علی مجدآرا رییس محترم فدراسیون ورزشهای همگانی با برشمردن ویژگی های شعار سال جاری همکاران فدراسیون و انجمن ها را به اشتراک در عمل، دوستی، کار و تعامل با یکدیگر توجه داد و برنامه ریزیهای مناسب و مدون انجمن ها را از راهکارهای موفق در کارنامه فعالیتی آنان ذکر کرد.

مجدآرا از فعالیت های انجام شده درسال گذشته توسط کمیته های انجمن قدردانی کرد و گفت با برگزاری جشنواره ورزشهای تفریحی مورد درخواست رییس انجمن موافقم و برای برگزاری موفق آن در کنار انجمن خواهم بود و ازهر کمکی دریغ نخواهم کرد.
رییس فدراسیون ورزشهای همگانی همکاری و تعامل متقابل بین رییس انجمن و همکارانشان برای جذب اسپانسر را همچنین اجتناب ناپذیر دانست و گفت؛ درسه ماه ابتدای سال ما باید شاهد اثرات خوبی در نتیجه برنامه ریزیهای انجمن ورزشهای تفریحی در بعد آموزش، و طراحی مسابقات خواهیم بود.
مجدآرا نظارت و ارزیابی عملکرد کمیته ها ی انجمن و متناظر یکی دیگر از ماموریتهای انجمن در سال جاری برشمرد و بر اخلاق مداری و اثرات مطلوب آن بر روند برنامه های ورزشی توصیه کرد.

 

دکتر علم دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی نیز با اعلام اینکه سال جدید را با تغییر و تحول در اصل برنامه آغاز کرده گفت؛ سال جاری فعالیتها بصورت برنامه محور باشد.وی اشاره کرد رویدادها و برنامه های جدید در تقویم ورزشی دربخش های مربوط به آموزش، مسابقات و جشنواره ها بصورت عملیاتی گنجانده شود.


دکتر علم افزود؛ انجمن ورزشهای تفریحی از جذاب ترین و متنوع ترین انجمن هاست و تربیت مدرس، توسعه و تروبج در سال جاری باید از مهمترین شاخص های اجرایی و عملیاتی برنامه های انجمن و کمیته های تحت پوشش آن باشد.دبیر فدراسیون گفت؛ فدراسیون در انجام تعهدات برنامه ای انجمن که در سال گذشته تحقق نیافته آمادگی دارد که کمک کند انجمن به تعهدات خود در کناربرنامه های سال جاری جامه عمل بپوشاند.

در پایان جلسه رییس انجمن ورزشهای ورزشهای تفریحی ضمن تشکر از همکاری سه ساله اعضای هیات رییسه قبلی آقایان:

عبدالرسول جوادی بالاجاده   به عنوان        نایب رییس آقایان
محمد حاجی خداکرم            به عنوان         دبیر انجمن
سکینه دادخواه                   به عنوان         نایب رییس بانوان
سیدجلال عرفانیان              به عنوان         عضو هیات رییسه
سید روح ا...ترابی               به عنوان          عضو هیات رییسه
فریدون پویا                       به عنوان          عضو هیات رییسه
حسین طهرانی          به عنوان    مشاور و مدیر روابط عمومی  معرفی کرد.


در این جلسه همکاران انجمن آقایان: عبدالرسول جوادی بالاجاده نایب رییس انجمن، محمدحاجی خداکرم دبیر انجمن، سیدروح ا...ترابی عضوهیات رییسه، سیدجلال عرفانیان عضو هیات رییسه، فریدون پویا رییس کمیته بوکس شطرنج، صارمی دبیر کمیته بوکس شطرنج، حب درویش رییس کمیته روپایی، هادی رضایی رییس کمیته ثبت رکورد، کاغذچی رییس کمیته تعادل وسرگرمی، محمد محمدی رییس کمیته لیوان چینی، علی همتی رییس کمیته گوی پردار و حسین طهرانی رییس روابط عمومی انجمن حضور داشتند.

 

 

Tags
File engine/modules/userbox.php not found.

ارسال نظر

  • تصویر كد امنیتی
    عکس خوانده نمی شود
  • پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !